Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Domena Katarzyna Kupska Logo

Oferta

Proces szacowania wartości nieruchomości każdorazowo poprzedzony jest analizą stanu prawnego, oględzinami nieruchomości, oceną zużycia technicznego i funkcjonalnego zabudowań oraz pomiarami inwentaryzacyjnymi wzbogaconymi dokumentacją fotograficzną Równolegle przeprowadzana jest wnikliwa analiza rynku. Istnieje możliwość stworzenia zespołu specjalistów do wykonania zleceń nietypowych.

Badamy stany prawne nieruchomości, zapisy ksiąg wieczystych, weryfikujemy tytuły prawne do nieruchomości, sprawdzamy przeznaczenie nieruchomości w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Ponadto analizujemy potencjał nieruchomości i identyfikujemy zagrożenia związane z daną nieruchomością.
W naszej pracy stawiamy na wysoką jakość zgodną z przepisami prawa, terminowość oraz profesjonalizm świadczonych usług, które zapewnia znajomość lokalnego rynku oraz wysokie kwalifikacje.

W szczególności sporządzamy:

 1. Wyceny nieruchomości:
  • komercyjnych: biurowych, handlowych, magazynowych, przemysłowych, produkcyjnych
  • lokali mieszkalnych i użytkowych stanowiących przedmiot prawa własności lub spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu
  • gruntowych zabudowanych budynkami mieszkalnymi lub innymi
  • gruntowych niezabudowanych
  • rolnych.
 2. Wyceny przedsiębiorstw,
 3. Wyceny środków trwałych dla potrzeb podatkowych i bilansowych,
 4. Wyceny poniesionych nakładów,
 5. Analizy rynku nieruchomości,
 6. Analizy opłacalności inwestycji.

Zapytaj o ofertę

Informacje Kontaktowe

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Domena
Katarzyna Kupska

ul. Strzelców Bytomskich 18/9, 41-902 Bytom
tel: 660-254-034
email: biuro@kancelariadomena.pl
lub: katarzyna.kupska@wp.pl
Godziny otwarcia:
pon - pt: 9:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Napisz Do Nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Domena Katarzyna Kupska z siedzibą przy ul. Strzelców Bytomskich 18/9, 41-902 Bytom. Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@kancelariadomena.pl lub w Polityce Prywatności.

Uprawnienia

Uprawnienie
Uprawnienie
Uprawnienie
Uprawnienie
Uprawnienie
Uprawnienie